EFC

Alumni EFC

Stowarzyszenie Alumni EFC

Stowarzyszenie Alumni EFC działa od 2014 roku. Zrzesza absolwentów programu „Marzenie o Nauce” Edukacyjnej Fundacji im. Prof. Romana Czerneckiego. Jest niezależną organizacją działającą przy wsparciu merytorycznym i finansowym Fundacji EFC.

Członkowie Stowarzyszenia ze szczególnym zaangażowaniem włączają się w promocję programu MoN, który może odmienić na lepsze życie nowych stypendystów tak, jak odmienił życie absolwentów. Alumni pragną dawać jak najwięcej społeczności EFC – dziękując za otrzymane wsparcie, twórczo uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Fundację, takich jak Impreza Maturzystów czy Kolacja Mistrzów. Pomagają stypendystom finansowo, a także duchowo, w trudnym czasie egzaminów maturalnych. Integracja środowisk alumnów i stypendystów ma dla stowarzyszenia znaczenie priorytetowe. To bardzo ważne, aby przyjaźnie nawiązane przez trzy lata stypendium MoN przetrwały jak najdłużej.

W skład obecnego Zarządu Stowarzyszenia wchodzą:

 • Barbara Animucka

  Przewodnicząca

 • Anna Kowalska

  Zastępca Przewodniczącej

 • Patrycja Siewierska

  Skarbnik

 • Agata Petyniak

  SekretarzPrzestrzeń do współpracy jest ogromna, a połączenie energii absolwentów z całej Polski w jednej organizacji oznacza również wielki potencjał do wspólnego działania, który już przynosi pierwsze efekty. Zapraszamy do śledzenia działań Stowarzyszenia na fanpage’u oraz stronie alumni.efc.edu.pl.