EFC

Sukcesy Stypendystów

Stypendyści – to oni w Fundacji EFC są najważniejsi, są dla nas nieustającą inspiracją i powodem, dla którego Fundacja cały czas profesjonalizuje swoje działania.

Każdy z nich ma potencjał, by zostać wybitnym Polakiem, i jest niepowtarzalną indywidualnością, osiąga sukcesy w pasjonujących go dziedzinach.

Wybieramy tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy, by rozwijać swoje zdolności i spełniać marzenia. Towarzyszymy im w codziennej pracy i rozwoju. Każdego dnia przekonujemy się, że warto.

Piotr Owsiak

Uczeń I LO w Krośnie awansował do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej, A Także Do Finałów Olimpiad O Diamentowy Indeks AGH z Matematyki i Chemii

Jakub Michalak

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 r. uzdolniony Stypendysta z Lublina uzyskał tytuł laureata VI Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, finalisty XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej, finalisty Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki, finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Programowania Robotów Diversity oraz 15 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie IT i Cyberbezpieczeństwa.

Marta Siwakowska

Tegoroczna maturzystka II Lo im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie. Typowa humanistka, jej pasją są języki obce, język polski oraz historia. Przez ciężką pracę i wytrwałe dążenie do realizacji marzeń, osiągnęła bardzo dobre wyniki z egzaminu maturalnego, dzięki czemu od września rozpoczyna naukę na University of Sheffield w Anglii.

Kevin Wawrzyn

Finalista XIV i XV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej, stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Uczestnik zajęć edukacyjnych na Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie rozwija swoje praktyczne umiejętności podczas pracy w laboratorium. Laureat 4 edycji ADAMED SmartUP.

Julia Abramowska

Zakwalifikowała się do projektu edukacyjnego Szkoła Młodego Chemika, zajmując 6 miejsce wśród ponad dwustu kandydatów. Projekt będzie realizowany na Politechnice Warszawskiej. Dzięki temu doświadczeniu Julia ma nadzieję na uzyskanie dobrej lokaty w Olimpiadzie Chemicznej, do której się przygotowuje.

Magda Kiernozek

Otrzymała możliwość nauki w niepublicznym liceum Akademeia High School. Dzięki temu będzie zdawała brytyjską maturę A-level, która pozwoli na podjęcie studiów zagranicznych. Gratulujemy!

Łukasz Kamiński

Stypendysta z Warszawy z liceum Staszica, uzyskał tytuł laureata LXVIII Olimpiady Matematycznej zajmując 4 miejsce w Polsce! Łukasz jest dzięki temu w składzie polskiej delegacji na XI Środkowoeuropejską Olimpiadę Matematyczną, która odbędzie się na Litwie w dniach 21–27 sierpnia br.

Natalia Rochmińska

Stypendystka EFC i uczennica I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, dostała się na stypendium do UWC, do szkoły prywatnej Clifton College w Wielkiej Brytanii.

Alicja Kozłowska

W sobotę 3 czerwca w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich odbyła się Gala Finałowa XIII Konkursu Papieskiego pod hasłem „Patriotyzm Karola Wojtyły – 1920 -2005".

Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród 5 tysięcy uczestników pierwsze miejsce zajęła Alicja Kozłowska - Stypendystka EFC.

Artur Jankowski

Stypendysta EFC z Białegostoku został finalistą XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej w grupie mechaniczno-budowlanej.

Jakub Kulczyński

Uczeń pierwszej klasy II LO w Poznaniu, uzyskał tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej.