EFC

Koordynatorzy regionalni

 • Koordynatorka regionalna w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim.

  Ukończyła politologię i historię na Uniwersytecie Gdańskim. Studentka Iberystyki. Nauczyciel i pedagog, od wielu lat pracuje z młodzieżą zdolną. Największa pasja: podróże po wyspach Greckich i Andaluzji. 

  ebroda@efc.edu.pl
  Tel. 696 647 505

 • Koordynatorka regionalna w województwie wielkopolskim i łódzkim.

  Absolwentka Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi. Pedagog i psycholog z zawodu i z zamiłowania. Miłośniczka gór, kina europejskiego i jogi.

  ajablonska-buchla@efc.edu.pl
  Tel. 696 649 304

 • Koordynator regionalny w województwie warmińsko-mazurskim.

  Absolwent ukrainistyki UMSC w Lublinie, pracownik naukowo-dydaktyczny UWM w Olsztynie, tłumacz przysięgły. Chętnie podejmuje się różnych wyzwań organizacyjno-administracyjnych oraz pomaga potrzebującym. Z zamiłowania informatyk. Lubi dobre kino, gry komputerowe i planszowe oraz literaturę fantastyczną.

  ibrewka@efc.edu.pl
  696 647 175

 • Koordynator regionalny w województwach małopolskim i śląskim.

  Absolwent filologii polskiej UJ i pedagogiki UP w Krakowie. Od wielu lat pracuje z młodzieżą z ubogich środowisk. Lubi otaczać się książkami i jeździć na rowerze.

  lkrzeminski@efc.edu.pl
  696 637 216

 • Koordynator regionalny w województwach mazowieckim i świętokrzyskim.

  Pedagog specjalny z zakresu resocjalizacji i wspomagania rodziny. Autor projektów edukacyjnych, scenariuszy zajęć, trener. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla dzieci i młodzieży dotyczące bezpieczeństwa w internecie, szkoli w tym zakresie również profesjonalistów oraz rodziców. Pasjonuje się realizacją dźwięku.

  apiekos@efc.edu.pl
  696 649 036

 • Koordynator regionalny w województwach lubuskim i zachodniopomorskim.

  Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, specjalizacja nauczycielska języka polskiego. Od 3 lat związany z pracą z młodzieżą, od roku w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Wcześniej realizował projekty finansowane z Funduszy Europejskich. Z zamiłowania sportowiec zarówno jako kibic, jak i aktywnie pokonujący kilometry średnich i długich dystansów biegowych.

  rwalkow@efc.edu.pl
  606 770 368

 • Koordynator regionalny w województwach lubelskim i podkarpackim.

  Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie, od wielu lat współpracuje z młodzieżą z rodzin patologicznych, ubogich i wielodzietnych. Pasjonuje się sportem, a w szczególności piłką nożną, a także teatrem oraz literaturą związaną z tematyką wojenną.

  mziolkowski@efc.edu.pl
  696 648 119

 • Psycholog, koordynatorka regionalna w województwie dolnośląskim i opolskim.

  Absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, psychoterapeutka systemowa, coach, trener i interwent kryzysowy. Zakochana w rodzinnych wartościach oraz wydobywaniu potencjału z drugiego człowieka. Uwielbia szukać we wszystkim drugiego, dobrego dna. W Fundacji EFC odpowiedzialna jest za koordynowanie województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz szeroko pojętą opiekę psychologiczną Stypendystów. Prywatnie uwielbia piec ciasta, przygotowywać niespodzianki oraz podróżować. 

  mzataj@efc.edu.pl
  606 770 523

 • Koordynatorka regionalna w województwie podlaskim.

  Absolwentka Politechniki Białostockiej i George Brown College w Toronto. Ukończyła podyplomowe studia „ Zarządzania oświatą”. Nauczycielka języka angielskiego z wieloletnim stażem pedagogicznym w kraju i za granicą. Dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, społecznikowskim i skautingowym, zachęcając młodzież do działań w organizacjach pozarządowych. Interesuje się turystyką kulturową, w szczególności poszerzaniem wiedzy na temat  tradycji historycznych i ludowych Podlasia.

  ibuczek@efc.edu.pl
  +48 698 442 252