EFC

Koordynatorzy regionalni

 • Koordynatorka regionalna w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim.

  Ukończyła politologię i historię na Uniwersytecie Gdańskim. Studentka Iberystyki. Nauczyciel i pedagog, od wielu lat pracuje z młodzieżą zdolną. Największa pasja: podróże po wyspach Greckich i Andaluzji. 

  ebroda@efc.edu.pl
  +48 696 647 505

 • Koordynatorka regionalna w województwie podlaskim.

  Absolwentka Politechniki Białostockiej i George Brown College w Toronto. Ukończyła podyplomowe studia „ Zarządzania oświatą”. Nauczycielka języka angielskiego z wieloletnim stażem pedagogicznym w kraju i za granicą. Dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, społecznikowskim i skautingowym, zachęcając młodzież do działań w organizacjach pozarządowych. Interesuje się turystyką kulturową, w szczególności poszerzaniem wiedzy na temat  tradycji historycznych i ludowych Podlasia.

  ibuczek@efc.edu.pl
  +48 606 770 906
 • Koordynatorka w województwie dolnośląskim.

  Absolwentka judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukatorka i nauczycielka. Prowadzi warsztaty w ramach edukacji pozaformalnej oraz uczy w jednej z wrocławskich szkół. Brała udział w projektach badawczych i edukacyjnych m.in.: „Muzeum na Kółkach” oraz „Polscy Sprawiedliwi-Przywracanie Pamięci”. Od 7 lat współpracuje z Fundacją Forum Dialogu oraz MHŻP „Polin”. Interesuje się historią Dolnego Śląska oraz szkolnictwem mniejszości narodowych i etnicznych. Uwielbia kino, spotkania i rozmowy z ludźmi oraz wędrówki po Kotlinie Kłodzkiej.

  aceglarek@efc.edu.pl
  tel. + 48 696 650 067

 • Koordynatorka regionalna w województwie wielkopolskim i łódzkim.

  Absolwentka Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi. Pedagog i psycholog z zawodu i z zamiłowania. Miłośniczka gór, kina europejskiego i jogi.

  ajablonska-buchla@efc.edu.pl
  +48 696 649 304

 • Koordynatorka regionalna w województwie warmińsko-mazurskim.

  Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
  Od wielu lat związana z działalnością społeczną oraz wolontariacką na rzecz społeczności lokalnej, osób chorych oraz potrzebujących. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci. Poza pracą oraz spędzaniem czasu z rodziną co uwielbia,lubi również gotować, zajmować się ogrodem oraz podróżować i poznawać nowe miejsca. 

  ikonopka@efc.edu.pl
  +48 606 770 362

 • Koordynator regionalny w województwach małopolskim i śląskim.

  Absolwent filologii polskiej UJ i pedagogiki UP w Krakowie. Od wielu lat pracuje z młodzieżą z ubogich środowisk. Lubi otaczać się książkami i jeździć na rowerze.

  lkrzeminski@efc.edu.pl
  +48 696 637 216

 • Koordynatorka regionalna w województwie zachodnio-pomorskim.

  amazek@efc.edu.pl

  +48 730 740 059

 • Koordynator regionalny w województwach mazowieckim i świętokrzyskim.

  Pedagog specjalny z zakresu resocjalizacji i wspomagania rodziny. Autor projektów edukacyjnych, scenariuszy zajęć, trener. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla dzieci i młodzieży dotyczące bezpieczeństwa w internecie, szkoli w tym zakresie również profesjonalistów oraz rodziców. Pasjonuje się realizacją dźwięku.

  apiekos@efc.edu.pl
  +48 696 649 036

 • Koordynatorka w województwie podkarpackim.


  Socjolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała z osobami bezdomnymi w Londynie, biurze prasowym Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, współtworzyła Fundację prof. Bronisława Geremka. W młodości była wolontariuszką Fundacji Roberta Schumana i Fundacji Konrada Adenauera, co wspaniale wspomina. 3 lata temu zamieszkała we wsi Czarne w Beskidzie Niskim, gdzie prowadzi plenery ceramiczne.


  mstarzewska@efc.edu.pl
  Tel. + 48 881 775 252

 • Koordynator regionalny w województwie lubuskim.

  Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, specjalizacja nauczycielska języka polskiego. Od 3 lat związany z pracą z młodzieżą, od roku w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Wcześniej realizował projekty finansowane z Funduszy Europejskich. Z zamiłowania sportowiec zarówno jako kibic, jak i aktywnie pokonujący kilometry średnich i długich dystansów biegowych.

  rwalkow@efc.edu.pl
  +48 606 770 368

 • Psycholog, odpowiedzialna za współpracę ze Stowarzyszeniem Alumni EFC oraz wdrażanie programu mentoringowego.

  Absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, psychoterapeutka systemowa, coach, trener i interwent kryzysowy. Zakochana w rodzinnych wartościach oraz wydobywaniu potencjału z drugiego człowieka. Uwielbia szukać we wszystkim drugiego, dobrego dna. W Fundacji EFC odpowiedzialna jest za koordynowanie województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz szeroko pojętą opiekę psychologiczną Stypendystów. Prywatnie uwielbia piec ciasta, przygotowywać niespodzianki oraz podróżować. 

  mzataj@efc.edu.pl
  +48 606 770 523

 • Koordynator regionalny w województwach lubelskim i podkarpackim.

  Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie, od wielu lat współpracuje z młodzieżą z rodzin patologicznych, ubogich i wielodzietnych. Pasjonuje się sportem, a w szczególności piłką nożną, a także teatrem oraz literaturą związaną z tematyką wojenną.

  mziolkowski@efc.edu.pl
  +48 696 648 119