Budżet partycypacyjny w Twojej szkole - logo

Mamy zwycięzcę w konkursie “Budżet partycypacyjny w Twojej szkole”!

W ogłoszonym kilka tygodni temu konkursie wzięły udział szkoły współpracujące z Fundacją EFC w programie stypendialnym HORYZONTY. Najlepsze okazało się I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego z Zielonej Góry. To tam od nowego roku szkolnego będziemy pomagać w zaplanowaniu, przeprowadzeniu i ewaluacji całego procesu. Zwycięskiej szkole zapewnimy wsparcie finansowe i merytoryczne.

Lista rankingowa:

Miejsce 1 - I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze (ul. Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra)
Miejsce 2 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie (ul. Nowowiejska 37a, 02-010 Warszawa)
Miejsce 3 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13, III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte (ul. Topolowa 7, 80-255 Gdańsk)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!