Uroczyste wręczenie Aktów Stypednialnych uczniom technikum

11 października w Urzędzie m. st. Warszawy odbyło się uroczyste wręczenie Aktów Stypendialnych – Oli i Piotrowi – z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie. Po raz pierwszy Fundacja EFC obdarowała stypendium uczniów technikum. Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy – Włodzimierz Paszyński wygłosił inspirujące przemówienie, w którym wielokrotnie zwrócił uwagę na wpływ działalności Fundacji EFC na kształcenie polskiej młodzieży. W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele Zespołu Szkół, Sławomir Kasprzak – dyrektor szkoły i Monika Piskorska – wychowawczyni klasy, do której uczęszczają Ola i Piotr. Nie zabrakło także przedstawicieli Fundacji EFC, Igora Czerneckiego – przewodniczącego Rady Fundacji, Emilii Gromadowskiej – prezesa Zarządu Fundacji, a także Andrzeja Piękosia – koordynatora regionalnego w województwie mazowieckim, z którego pochodzą nowi Stypendyści.