EFC

Wyniki II etapu rekrutacji 2019

Drodzy kandydaci! 

Z przyjemnością dzielimy się listą nazwisk osób, które zostaną nowymi stypendystami Programu Stypendialnego Horyzonty pod warunkiem dostania się do wybranych przez siebie szkół średnich w pierwszym naborze (i które wyraziły zgodę na opublikowanie swojego nazwiska na stronie - te osoby, które nie wyraziły takiej zgody, otrzymają informację jedynie drogą mailową:)). W przypadku nie dostania się do wybranego liceum lub technikum kandydata z głównej listy lub jego rezygnacji ze stypendium, otwiera się miejsce dla kandydatów z listy rezerwowej (zgodnie z podziałem na miasta).

*Kolejność nazwisk jest alfabetyczna - wszystkie miejsca na liście są sobie równe.

LISTA OSÓB, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO PROGRAMU STYPENDIALNEGO HORYZONTY:

ADAMSKA Zuzanna

APTACY Kamila

AUGUSTYNOWICZ Ewa

AUGUŚCIK-LIPKA Malwina

BAGIŃSKA Karolina

BAŃKOWSKA Blanka

BERNAŚ Oktawia Julia

BORAWSKA Agata

BUŁAK Aleksandra Dominika

BURDYNA Piotr

CHARKOT Gabriela

CHUCHER Andrzej

CIESZYŃSKA Martyna

CIEŚLUKIEWICZ Aleksandra

ĆWIK Emilia

DOWGIAŁŁO Anastazja Julita

DURA Ewa

DZIURA Beata

JANKOWSKI Bartłomiej

JURAK Patrycja

KAŁCZUGA Remigiusz

KASPERKOWICZ Agnieszka

KLACZYŃSKA Amelia

KLAWIŃSKA Emilia

KLOC Weronika

KOPKIEWICZ Dominika

KRUŻYŃSKA Julia

KRYSZKIEWICZ Katarzyna

KUBAS Malwina

KULISZAK Błażej

KUSAK Daniel

KWIATKOWSKI Filip

LASZCZAK Robert

LELONEK Igor

LESZCZUK Emilia

ŁAZAR Paweł

ŁUSIEWICZ Krystian

MAKARSKI Konrad Jan

MAREK Agata

MARSZAŁEK Robert

MAZAN Aleksandra

MICHALSKA Zofia Oliwia

MICHALSKA Julia

MICHNO Philippe

MIŚKIEWICZ Robert

MLAK Aleksandra

MURAŃSKA Lena

NEUMANN Kamelia

OGONOWSKI Dawid

OLSZEWSKA Paulina

PINDEL Dominika

PYŻYŃSKA Julia

RUDNIAK Wojciech

SADOWSKA Natalia

SIKORSKI Tomasz

SKRZYPNIK Wiktor

SMAGOWSKA Gabriela

SOBIESKA Oliwia

STANIAK Łukasz

STASIŃSKA Martyna

STERNIK Julia

STRUSZEWSKA Julia

SZMAL Amelia

ŚWIĘSZKOWSKI Mateusz

TOMKÓW Oliwia

TRYNISZEWSKA Sylwia

WIĘCŁAWSKA Julia

WIŚNIEWSKA Zofia

WOLENTARSKI Tomasz

WYDERKA Mikołaj

ZALEWSKA Zuzanna

ŻUREK Elwira

PONIŻEJ LISTA REZERWOWA (z uwzględnieniem podziału na poszczególne miasta):

KRAKÓW

1. Martyna Nowak

2. Aneta Grabowska

3. Sebastian Gądkiewicz

4. Olga Czarnecka

5. Aleksandra Koper

6. Aleksandra Grabiec

7. Miłosz Twardowski

8. Kamil Kołbuc

9. Mikołaj Ochman

10. Wojciech Marchewka

11. Igor Kołodziej

12. Katarzyna Rodak

13. Natalia Rodak

14. Patryk Rzeźnicki

15. Bartosz Tomasz Borkowski

16. Tomasz Węgrzyn

17. Mateusz Wieliński

OLSZTYN

1. Klaudia Sadowska

2. Julia Ostrowska

3. Martyna Budrewicz

4. Eliza Nowakowska

5. Katarzyna Gąsiorowska

6. Emilia Osowska

7. Joachim Martusewicz

8. Aleksandra Kocięda

9. Julia Rybusiewicz

10. Maciej Kozicki

11. Cyprian Frączek

12. Patryk Olejarczyk

13. Klaudia Rólka

14. Magdalena Sieńska

15. Maciej Jadeszko

16. Filip Topczyński

17. Paweł Zantorski

18. Maciej Rutkowski

19. Wiktor Pianka

20. Alicja Kiśluk

KROSNO

1. Patryk Hycnar

2. Wiktoria Ramocka

3. Patrycja Hałas

4. Zuzanna Pater

WARSZAWA

1. Amelia Jakubowska

2. Kamila Brzezińska

3. Maja Brzózka

4. Alicja Rama

5. Julian Dąbrowski

6. Zuzanna Pajor

7. Aleksandra Rama

POZNAŃ

1. Oliwia Pater

2. Zofia Kiedewicz

3. Agnieszka Szłapa

4. Kornelia Konieczna

5. Paulina Bartylak

6. Anastazja Łasecka

WROCŁAW

1. Jakub Kaźmierczak

2. Konstanty Roubo

3. Amelia Ogrodowczyk

4. Natalia Pieron

LUBLIN

1. Bartosz Górski

2. Kamil Lewandowski

3. Natalia Pawlos

4. Beata Koszołko

5. Łukasz Michoń

6. Natalia Bednarz

7. Laura Goch

8. Jakub Góra

TRÓJMIASTO

1. Helen Aslan

2. Sara Anna Janikowska

3. Michalina Mątecka

4. Patryk Hryniewski

5. Marta Zołotar

6. Szymon Henclik

SZCZECIN

1. Beata Smolej

2. Martyna Kanigowska

3. Oleksandra Khmylovets

4. Zuzanna Pociask

5. Aleksandra Architekt

6. Jakub Wawruszczak

7. Mikołaj Tomaszewicz

8. Dominika Nowicka

9. Krystian Sawczuk

10. Leonora Gapys

11. Tomasz Berowski

ZIELONA GÓRA

1. Maria Dobrowolska

2. Marcel Jóźwiak

3. Adam Bogdanowicz

4. Nikola Spychalska

BIAŁYSTOK

1. Agnieszka Majewska

2. Mateusz Polakowski

3. Ewelina Sutuła