EFC

Kontakt

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

ul. Mokotowska 63 lok. 60, 00-533 Warszawa

biuro@efc.edu.pl
+48 606 770 955

REGON

141959124

NIP

5242685257

KRS

0000334007

Biuro

Menadżerka programowa

Małgorzata Chmielecka

mchmielecka@efc.edu.pl

+48 730 952 600

Dyrektorka ds. komunikacji

Agnieszka Sawczuk

asawczuk@efc.edu.pl

Tel. +48 790 510 099

Menedżerka ds. komunikacji

Agata Bańkowska

abankowska@efc.edu.pl

+48 606 495 670

Specjalistka ds. komunikacji

Zofia Jaworowska

zjaworowska@efc.edu.pl

+48 691 478 915

Menedżer ds. administracji

Igor Brewka

ibrewka@efc.edu.pl

Tel. + 48 696 647 175

Specjalista ds. administracji

Ulyana Buzenko

ubuzenko@efc.edu.pl

+48 501 231 564

Koordynatorka Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego

Magdalena Gołębiowska

mgolebiowska@efc.edu.pl
+48 503 061 669 

Główna Księgowa

Joanna Utrata

jutrata@efc.edu.pl

+48 786 842 160

Księgowa

Krystyna Kiełbowicz

kkielbowicz@efc.edu.pl

 


Koordynatorzy

Koordynator regionalny w województwie warmińsko-mazurskim

Igor Brewka

ibrewka@efc.edu.pl

Tel. + 48 696 647 175

Koordynatorka regionalna w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim

Elżbieta Broda

ebroda@efc.edu.pl
Tel. 696 647 505

Koordynatorka regionalna w województwie wielkopolskim i łódzkim

Agnieszka Jabłońska-Buchla

ajablonska-buchla@efc.edu.pl 

Tel. 696 649 304

Koordynatorka regionalna w województwie podlaskim

Izabela Buczek

ibuczek@efc.edu.pl

Tel. +48 606 770 362

Koordynatorka w województwie dolnośląskim

Aneta Ceglarek

aceglarek@efc.edu.pl

Tel. + 48 696 650 067

Koordynator regionalny w województwach małopolskim i śląskim

Łukasz Krzemiński

lkrzeminski@efc.edu.pl
Tel. 696 637 216

Koordynator regionalny w województwach mazowieckim i świętokrzyskim

Andrzej Piękoś

apiekos@efc.edu.pl 

Tel. 696 649 036

Koordynatorka regionalna w województwie zachodniopomorskim

Agata Rutka

arutka@efc.edu.pl

Tel. + 48 730 740 059

Koordynatorka w województwie podkarpackim

Maria Starzewska

mstarzewska@efc.edu.pl

Tel. + 48 881 775 252

Koordynator regionalny w województwach lubuskim i zachodniopomorskim

Robert Walków

rwalkow@efc.edu.pl
Tel. 606 770 368

Psycholog w Programie Horyzonty

Małgorzata Zataj

mzataj@efc.edu.pl

+48 606 770 523

 

Koordynator regionalny w województwach lubelskim i podkarpackim

Maciej Ziółkowski

mziolkowski@efc.edu.pl 

Tel. 696 648 119

Koordynatorka Programu Edukacja Inspiracja

Aleksandra Saczuk

aleksandra.saczuk@szkolazklasa.org.pl

Tel. (+48) 22 658 00 73 wew. 103