EFC

Kontakt

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

Siedziba

ul. Mokotowska 63/60

00-533 Warszawa

E-mail

biuro@efc.edu.pl

Telefon

+48 606 770 955

REGON

141959124

NIP

5242685257

KRS

0000334007

Biuro

Menedżer ds. administracji

Igor Brewka

ibrewka@efc.edu.pl

Tel. + 48 696 647 175

Specjalista ds. administracji

Ulyana Buzenko

ubuzenko@efc.edu.pl

+48 501 231 564

Menedżerka ds. komunikacji

Agata Bańkowska

abankowska@efc.edu.pl

+48 606 495 670

Specjalistka ds. komunikacji

Zofia Jaworowska

zjaworowska@efc.edu.pl

+48 691 478 915

Menadżerka programowa

Małgorzata Chmielecka

mchmielecka@efc.edu.pl

+48 730 952 600

Główna Księgowa

Joanna Utrata

jutrata@efc.edu.pl

+48 786 842 160

Księgowa

Krystyna Kiełbowicz

kkielbowicz@efc.edu.pl

 

Superwizor

Marek Michalewski

 mmichalewski@efc.edu.pl

Tel. 696 648 925


Koordynatorzy

Psycholożka i koordynatorka w województwie dolnośląskim i opolskim

Małgorzata Zataj

mzataj@efc.edu.pl

+48 606 770 523

 

Koordynator regionalny w województwie warmińsko-mazurskim

Igor Brewka

ibrewka@efc.edu.pl

Tel. + 48 696 647 175

Koordynatorka regionalna w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim

Elżbieta Broda

ebroda@efc.edu.pl
Tel. 696 647 505

Koordynatorka regionalna w województwie wielkopolskim i łódzkim

Agnieszka Jabłońska-Buchla

ajablonska-buchla@efc.edu.pl 

Tel. 696 649 304

Koordynatorka regionalna w województwie podlaskim

Izabela Buczek

ibuczek@efc.edu.pl

Tel. +48 606 770 362

Koordynator regionalny w województwach małopolskim i śląskim

Łukasz Krzemiński

lkrzeminski@efc.edu.pl
Tel. 696 637 216

Koordynator regionalny w województwach mazowieckim i świętokrzyskim

Andrzej Piękoś

apiekos@efc.edu.pl 

Tel. 696 649 036

Koordynator regionalny w województwach lubuskim i zachodniopomorskim

Robert Walków

rwalkow@efc.edu.pl
Tel. 606 770 368

Koordynator regionalny w województwach lubelskim i podkarpackim

Maciej Ziółkowski

mziolkowski@efc.edu.pl 

Tel. 696 648 119

Koordynatorka Programu Edukacja Inspiracja

Aleksandra Saczuk

aleksandra.saczuk@szkolazklasa.org.pl

Tel. (+48) 22 658 00 73 wew. 103