EFC

Kontakt

Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego

ul. Mokotowska 63/60, 00-533 Warszawa

biuro@efc.edu.pl
+48 606 770 955

REGON

141959124

NIP

5242685257

KRS

0000334007

Biuro

Dyrektorka programu Horyzonty

Małgorzata Chmielecka

mchmielecka@efc.edu.pl

+48 730 952 600

Dyrektor ds. administracyjno-finansowych

Igor Brewka

ibrewka@efc.edu.pl

+48 696 647 175

Managerka ds. komunikacji i PR

Rachela Berkowska

rberkowska@efc.edu.pl

+48 790 510 099

Samodzielna Księgowa

Joanna Utrata

jutrata@efc.edu.pl

+48 786 842 160

Specjalistka ds. komunikacji

Paulina Piróg

ppirog@efc.edu.pl

+48 511 895 568

Specjalista ds. administracji

Ulyana Buzenko

ubuzenko@efc.edu.pl

+48 501 231 564

Księgowa

Krystyna Kiełbowicz

kkielbowicz@efc.edu.pl

 +48 730 205 099


Koordynatorzy programu Horyzonty

Koordynatorka regionalna w woj. pomorskim

Elżbieta Broda

ebroda@efc.edu.pl
+48 696 647 505

Koordynatorka regionalna w woj. podlaskim

Izabela Buczek

ibuczek@efc.edu.pl

+48 606 770 906

Koordynatorka regionalna w woj. dolnośląskim

Aneta Ceglarek

aceglarek@efc.edu.pl

+48 696 650 067

Koordynatorka regionalna w woj. wielkopolskim, psycholożka

Agnieszka Jabłońska-Buchla

ajablonska-buchla@efc.edu.pl 

+48 696 649 304

Koordynatorka regionalna w woj. warmińsko-mazurskim

Iwona Konopka

ikonopka@efc.edu.pl

+48 606 770 362

Koordynator regionalny w woj. małopolskim

Łukasz Krzemiński

lkrzeminski@efc.edu.pl
+48 696 637 216

Koordynatorka regionalna w woj. zachodnio-pomorskim, psycholożka

Anna Mazek

amazek@efc.edu.pl

+48 730 740 059

Koordynator regionalny w woj. mazowieckim

Andrzej Piękoś

apiekos@efc.edu.pl 

+48 696 649 036

Koordynatorka regionalna w woj. podkarpackim

Maria Starzewska

mstarzewska@efc.edu.pl

+48 881 775 252

Koordynator regionalny w woj. lubuskim

Robert Walków

rwalkow@efc.edu.pl
+48 606 770 368

Psycholożka w programie Horyzonty

Małgorzata Zataj

mzataj@efc.edu.pl

+48 606 770 523

 

Koordynator regionalny w woj. lubelskim

Maciej Ziółkowski

mziolkowski@efc.edu.pl 

+48 696 648 119


Koordynatorki Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego, programu Edukacja Inspiracja i Szkoły Partnerskiej EFC

Koordynatorka Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego

Magdalena Gołębiowska

mgolebiowska@efc.edu.pl
+48 503 061 669 

Koordynatorka programu Edukacja Inspiracja

Aneta Ziemińska

aneta.zieminska@szkolazklasa.org.pl

+48 22 658 00 73 wew. 103

 

Koordynatorka programu Szkoły Partnerskiej EFC

Urszula Arciszewska

uarciszewska@efc.edu.pl

+48 504 021 705