EFC

25.11.2021

Kolejna odsłona Uwagi na szkołę - Czas na szkołę kompetencji!

Z ogromną radością przedstawiamy Wam kolejną odsłonę naszego projektu Uwaga na Szkołę - Czas na szkołę komeptencji! Jak uczyć, przygotowując na współczesny świat? Jak uczyć głęboko, a nie o wszystkim po trochu? Jak rozwijać kompetencje kluczowe mimo przeładowanej podstawy programowej? Jak mają się do tego przedmioty humanistyczne, a jak ścisłe? Potrzebujemy szkoły kompetencji, a nie tylko wiadomości – kompasu edukacyjnego, który wspiera dzieci i młodzież w świadomym wyborze własnej drogi i w odnalezieniu się w zmieniającym się świecie.

Na stronie projektu znajdziecie długą i krótką wersję rekomendacji, refleksji i wskazówek przygotowanych przez nasz ekspercki zespół - do ściągnięcia za darmo. Miłej lektury - koniecznie podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami!