EFC

Koordynatorki i Koordynatorzy regionalni

 • Koordynatorka regionalna w województwie pomorskim.

  Ukończyła politologię i historię na Uniwersytecie Gdańskim. Studentka Iberystyki. Nauczyciel i pedagog, od wielu lat pracuje z młodzieżą zdolną. Największa pasja: podróże po wyspach Greckich i Andaluzji. 

  ebroda@efc.edu.pl
  +48 696 647 505

 • Koordynatorka regionalna w województwie podlaskim.

  Absolwentka Politechniki Białostockiej i George Brown College w Toronto. Ukończyła podyplomowe studia „ Zarządzania oświatą”. Nauczycielka języka angielskiego z wieloletnim stażem pedagogicznym w kraju i za granicą. Dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, społecznikowskim i skautingowym, zachęcając młodzież do działań w organizacjach pozarządowych. Interesuje się turystyką kulturową, w szczególności poszerzaniem wiedzy na temat  tradycji historycznych i ludowych Podlasia.

  ibuczek@efc.edu.pl
  +48 606 770 906
 • Koordynatorka regionalna w województwie wielkopolskim. Psycholożka.

  Absolwentka Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi. Pedagog i psycholog z zawodu i z zamiłowania. Miłośniczka gór, kina europejskiego i jogi.

  ajablonska-buchla@efc.edu.pl
  +48 696 649 304

 • Koordynatorka regionalna w województwie warmińsko-mazurskim.

  Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
  Od wielu lat związana z działalnością społeczną oraz wolontariacką na rzecz społeczności lokalnej, osób chorych oraz potrzebujących. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci. Poza pracą oraz spędzaniem czasu z rodziną co uwielbia,lubi również gotować, zajmować się ogrodem oraz podróżować i poznawać nowe miejsca. 

  ikonopka@efc.edu.pl
  +48 606 770 362

 • Koordynator regionalny w województwie małopolskim.

  Absolwent filologii polskiej UJ i pedagogiki UP w Krakowie. Od wielu lat pracuje z młodzieżą z ubogich środowisk. Lubi otaczać się książkami i jeździć na rowerze.

  lkrzeminski@efc.edu.pl
  +48 696 637 216

 • Koordynatorka regionalna w województwie dolnośląskim.

  Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i chemii środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej pasją jest motywowanie ludzi do rozwoju, poznawania siebie, wydobywania zasobów, dawania siebie innym i realizacji zamierzonych celów. Pracuje z ludźmi w nurcie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Uwielbia pracę z młodzieżą i rodzinami. Prywatnie kocha poezję śpiewaną, górskie wędrówki, psy, dobrą książkę i teatr.

  amarkowska@efc.edu.pl
  + 48 696 650 067

 • Koordynatorka regionalna w województwie zachodnio-pomorskim. Psycholożka.

  Absolwentka psychologii, obecnie kończy szkołę psychoterapii. Fascynuje się komunikacją bez przemocy, jest trenerką w organizacji Familylab. Prywatnie uwielbia czytać, oglądać filmy i rozmawiać o nich. Marzy o podróżach na północ.

  amazek@efc.edu.pl
  +48 730 740 059

 • Koordynator regionalny w województwie mazowieckim.

  Pedagog specjalny z zakresu resocjalizacji i wspomagania rodziny, tutor. Autor projektów i kampanii edukacyjnych, scenariuszy zajęć, warsztatów i kursów e-learning kierowanych do dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa w Internecie.
  Budowanie relacji ze stypendystami programu Horyzonty jest podstawą jego pracy, ponieważ wierzy w siłę relacji międzyludzkich w procesie nauczania, uczenia się i rozwoju.
  Pasjonuje się grą na instrumentach i realizacją dźwięku.

  apiekos@efc.edu.pl
  +48 696 649 036

 • Koordynatorka w województwie podkarpackim.

  Socjolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała z osobami bezdomnymi w Londynie, biurze prasowym Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, współtworzyła Fundację prof. Bronisława Geremka. W młodości była wolontariuszką Fundacji Roberta Schumana i Fundacji Konrada Adenauera, co wspaniale wspomina. 3 lata temu zamieszkała we wsi Czarne w Beskidzie Niskim, gdzie prowadzi plenery ceramiczne.

  mstarzewska@efc.edu.pl
  + 48 881 775 252

 • Koordynator regionalny w województwie lubuskim.

  Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, specjalizacja nauczycielska języka polskiego. Od 12 lat pracuje z dziećmi młodzieżą. Wcześniej realizował projekty finansowane z Funduszy Europejskich. Z zamiłowania sportowiec zarówno jako kibic, jak i aktywnie pokonujący bez zadyszki kilometry średnich i długich dystansów biegowych.

  rwalkow@efc.edu.pl
  +48 606 770 368

 • Psycholożka.

  Absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, psychoterapeutka systemowa, coach, trener i interwent kryzysowy. Zakochana w rodzinnych wartościach oraz wydobywaniu potencjału z drugiego człowieka. Uwielbia szukać we wszystkim drugiego, dobrego dna. W Fundacji EFC odpowiedzialna jest za szeroko pojętą opiekę psychologiczną Stypendystów. Prywatnie uwielbia piec ciasta, przygotowywać niespodzianki oraz podróżować. 

  mzataj@efc.edu.pl
  +48 606 770 523

 • Koordynator regionalny w województwie lubelskim.

  Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, od wielu lat współpracuje i pomaga młodzieży i ich rodzinom w trudnych sytuacjach ekonomicznych i społecznych. Pasjonuje się wszelkimi formami aktywności fizycznej, a w szczególności pięściarstwem, piłką nożną i jazdą na rowerze. Ponadto wielbiciel wszelkich podróży, teatru oraz ciekawych lektur.

  mziolkowski@efc.edu.pl
  +48 696 648 119