EFC

Alumni EFC

Stowarzyszenie Alumni EFC

Stowarzyszenie Alumni EFC działa od 2014 roku. Zrzesza absolwentów Programu Stypendialnego Horyzonty. Jest niezależną organizacją działającą przy wsparciu merytorycznym i finansowym Fundacji EFC.

Członkowie Stowarzyszenia ze szczególnym zaangażowaniem włączają się w promocję programu Horyzonty, który pozwala rozwinąć skrzydła nowym stypendystom tak, jak pozwolił absolwentom. Alumni chcą dawać jak najwięcej społeczności EFC - dziękując za otrzymane wsparcie, twórczo uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Fundację takich, jak Impreza Maturzystów czy Kolacja Mistrzów. Pomagają stypendystom finansowo, ale i duchowo, w trudnym okresie egzaminów maturalnych. Integracja środowisk alumnów i stypendystów to priorytet stowarzyszenia. To bardzo ważne, aby przyjaźnie nawiązane przez cztery lata trwania Horyzontów przetrwały jak najdłużej.

Facebook i Strona internetowa Alumnów EFC

W skład obecnego Zarządu Stowarzyszenia wchodzą:

 • Kornelia Dziaduła

  Przewodnicząca

 • Tomasz Łukiewicz

  Zastępca Przewodniczącej

 • Kornelia Kozłowska

  Skarbnik

 • Łukasz Artur Stępień

  SekretarzPrzestrzeń do współpracy jest ogromna, a połączenie energii absolwentów z całej Polski w jednej organizacji oznacza również wielki potencjał do wspólnego działania, który już przynosi pierwsze efekty. Zapraszamy do śledzenia działań Stowarzyszenia na fanpage’u oraz stronie alumni.efc.edu.pl.