Drodzy kandydaci!
Z przyjemnością dzielimy się listą nazwisk osób, które zostaną nowymi stypendystami Programu Stypendialnego Horyzonty pod warunkiem dostania się do wybranych przez siebie szkół średnich w pierwszym naborze (i które wyraziły zgodę na opublikowanie swojego nazwiska na stronie - te osoby, które nie wyraziły takiej zgody, otrzymają informację jedynie drogą mailową:)).
W przypadku niedostania się do wybranego liceum lub technikum przez kandydata z głównej listy lub jego rezygnacji ze stypendium, otwiera się miejsce dla kandydatów z listy rezerwowej (zgodnie z podziałem na miasta).
*Kolejność nazwisk jest alfabetyczna - wszystkie miejsca na liście są sobie równe.
LISTA OSÓB, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO PROGRAMU STYPENDIALNEGO HORYZONTY:
Bartłomiej ALEKSANDROWICZ
Magdalena ANIKIEJ
Maciej BARAŃSKI
Wit Iwo BINER
Michalina BONIECKA
Tomasz BOREK
Gabriela BRAUZA
Maciej BRYLAK
Julia CHODOROWSKA
Jagoda CYPROWSKA
Oliwia DANIELEWSKA
Noemi DĄBROWSKA
Kinga DOBEK
Karolina FENIO
Wiktoria GIERACH
Natalia HEREJ
Oliwier KACZOR
Laura KALINOWSKA
Malwina KANTOREK
Julia KASPERKOWICZ
Patrycja KASPRZYK
Marcelina KLOCEK
Nadia KNEFEL
Patrycja KOŁODZIEJCZYK
Radosław KOPCZYŃSKI
Joanna KOWALCZYK
Wiktoria KOZAK
Roksana KOZŁOWSKA
Gabriela KRAWIEC
Michał KRUSZKA
Julia KRZESZCZYK
Zofia LEBOWSKA
Mateusz LECH
Anna LIPIŃSKA
Maja LIŻEWSKA
Amelia MACIEJEWSKA
Filip MACIEJEWSKI
Karol MAĆKIEWICZ
Eliza MARKIEWICZ
Julia MĘDYKOWSKA
Karolina NITKA
Roksana NOWAK
Alicja OBOZA
Julia PAWLIKOWSKA
Kristina PEREKHODIUK
Julia PERKOWSKA
Kinga PIOTROWSKA
Kamila POWAGA
Martyna RACZYKOWSKA
Adam REINVALD
Weronika RELIDZYŃSKA
Maja SEREJ
Klaudia STARZYŃSKA
Julia SZCZEBLEWSKA
Andżelika SZWARC
Nikola ŚMIGIEL
Karolina ŚWIĄTEK
Patryk ŚWIDERSKI
Wiktoria TURSKA
Artur WALCZAK
Julia WASĄG
Marlena WIŚNIEWSKA
Julia ZALEJSKA
Zofia ZAWADZKA
Marek ZJEŻDŻAŁKA
Bartosz ŻUCHOWSKI
PONIŻEJ LISTA REZERWOWA
(z uwzględnieniem podziału na poszczególne miasta):
BIAŁYSTOK
1. Amelia MODZELEWSKA
2. Anna ALEKSIEJCZUK-SZOTKO
3. Kinga KORYTKOWSKA
4. Maja ROSZKOWSKA
5. Emilia ŁASZCZ
GDAŃSK I GDYNIA
1. Oliwia KARNOWSKA
2. Paweł KITOWSKI
3. Karol BYLIŃSKI
4. Filip DERA
5. Mikołaj KRASNODĘBSKI
6. Martyna JANECKA
7. Krzysztof JACHIMCZYK
8. Natalia NENCA
9. Zuzanna KRAUSE
10. Zuzanna Maria GRZEŚKIEWICZ
11. Damian JASINOWSKI
12. Jacek ZOŁOTAR
KRAKÓW
1. Karol KAPŁON
2. Mariusz ŁAZARZ
3. Mateusz NOWAK
4. Maksymilian WCISŁO
5. Marcel CAPIGA
6. Jakub CHMIELEWSKI
7. Emilia TRYBA
8. Benedykt DARDZIŃSKI
9. Wanda DARDZIŃSKA
10. Emilia SOCHACKA
11. Amelia PIOTROWSKA
12. Emilia PAJĄK
13. Patryk SZEWCZYK
KROSNO
1. Nina SUDOŁ
2. Filip GAWRON
3. Antonina ZIEMBA
LUBLIN
1. Maja SAWIAK
2. Łukasz RAGAN
3. Izabela LASKOWSKA
4. Gabriela WALCZEWSKA
5. Patrycja MATYSIAK
6. Mikołaj ŁUKASIK
7. Mikołaj KORPAL
8. Henryk EJANKOWSKI
9. Wiktoria OLESIŃSKA
10. Kamil BORYSIK
OLSZTYN
1. Antonina EJSYMONT
2. Bartosz SOBIERAJSKI
3. Paulina KOSOBUCKA
4. Emilia KRUSZEWSKA
5. Oliwia DĘBSKA
6. Amelia GROCHOWIECKA
7. Weronika PAZERA
8. Amelia OLBRYŚ
9. Igor KOWALKOWSKI
10. Julia ZYŚK
11. Vladyslav USTICH
POZNAŃ
1. Aleksandra BARTYLAK
2. Gustaw GRZEŚKOWIAK
3. Martyna KURCZYŃSKA
4. Julia RYMANOWSKA
5. Maria KAPAŁA-GRYGIER
6. Miłosz TĘSIOROWSKI
SZCZECIN
1. Julia GOŁĘBIOWSKA
2. Oliwia RAWIAK
3. Łukasz KLUSEK
4. Aleksandra LIPIŃSKA
WARSZAWA
1. Aleksandra WRONA
2. Pavlo VENHRENOVYCH
3. Oliwier GRABSKI
4. Stanisław Wojciech JANEK
5. Oliwier KMIECIAK
6. Bartosz STYPKA
7. Laura OSETEK
WROCŁAW
1. Ewelina WIŚNIEWSKA
2. Zofia JAGODZIK
3. Władysław MANDZIUK
4. Maciej SKOTAREK
5. Emilia HARC
6. Aleksandra TRYBAŁA
7. Michał KOŚCIAŃSKI
8. Natalia MAKUCH
9. Urszula SIEWERT
10. Monika SZEWCZYK
11. Jakub TURBIAK
12. Julia MACAL
ZIELONA GÓRA
1. Patrycja WALENDZIAK
2. Antoni PIASKOWSKI
3. Jakub BIELAN
4. Natalia KACZMAREK