Edukacja Inspiracja II edycja

Przyznaliśmy granty w programie Edukacja Inspiracja

35 nauczycielek i nauczycieli z małych miejscowości otrzyma fundusze na realizację projektów edukacyjnych rozwijających pasję i zainteresowania wśród dzieci i młodzieży.

Decyzję o przyznaniu grantów podjęła w piątek, 8 grudnia, Komisja Ekspertów. Zasiadają w niej praktycy i eksperci edukacji: dr Grażyna Czetwertyńska, Ewa Radanowicz, Elżbieta Tołwińska-Królikowska i Mirosław Skrzypczyk (kliknij tutaj i zobacz sylwetki Ekspertów). Komisja, oceniając zgłoszenia, zwracała uwagę na ich pomysłowość i projektowy charakter. Istotnym kryterium było również to, czy w planowanych projektach jest przestrzeń na włączanie w działania uczniów, pracę zespołową, samodzielność dzieci i młodzieży. Doceniono również zgłoszenia, które odpowiadają na potrzeby szkolnej i lokalnej społeczności.