EFC

Aktualności

17.06.2021

Zakończyliśmy II etap rekrutacji do Programu Stypendialnego Horyzonty!

Komisja Stypendialna ustaliła listę rankingową potencjalnych Stypendystów oraz listę rezerwową.

Wszystkim biorącym udział w rekrutacji serdecznie dziękujemy!

Lista potencjalnych Stypendystów:

Bartosz Biadun

Hanna Kuliś

Oliwia Roman

Wiktoria Szczur

Wiktoria Tadaj

Magdalena Włostowska

Michał Adamski

Mateusz Dębosz

Piotr Gal

Paul Goraj

Julia Kruk

Kacper Sopata

Rita Malinowska

Aleksandra Rodkiewicz

Martyna Ścieranka

Jakub Wiktor Tokarczyk

Krystian Tomasik

Bartosz Bekulard

Zofia Bekulard

Alina Ejankowska

Hubert Najs

Natalia Najs

Gabriela Rudzka

Wiktoria Wieczorek

Amelia Bakuła

Paulina Czerniewicz

Oliwia Karpińska

Marek Kozakiewicz

Justyna Samsel

Maria Staniszewska

Amelia Świętoń

Zofia Długołęcka

Julia Dukarska

Marcel Jaruzal

Karolina Piechota

Anna Towarnicka

Miłosz Wypchło

Maria Jackiewicz

Jakub Kwita

Zuzanna Michalska

Alicja Regent

Olivia Sakowska

Dawid Żużewicz

Aleksandra Datta

Kamil Kaczkowski

Karolina Klonowska

Stanisław Kosk

Julia Perlejewska

Mikołaj Sztormowski

Wiktoria Budynek

Michał Górecki

Luiza Jastrzębska

Przemysław Libudzki

Kaja Madej

Urszula Dorota Serwicka

Marta Bińkowska

Tymon Inglot

Aleksander Majkowski

Artur Mandziuk

Victoria Ratka

Anastasiia Smorzhevska

Klaudia Hamik

Maja Parzyjagła

Zhorzh Perekhodiuk

Bartosz Paweł Wronowicz

Paulina Zoga

 

 

Lista rezerwowa potencjalnych Stypendystów:

Wiktoria Dąbrowska

Jakub Kananowicz

Walentyna Krawiec

Julia Majorczyk

Natalia Stopa

Małgorzata Malina

Gabriela Zielińska

Julia Molendowska

Aneta Rams

Hubert Kordek

Paweł Błaszczuk

Eliasz Ptaszyński

Angelika Woźniak

Maja Zabrzyska

Maria Ejsymont

Joanna Ślaska

Gabriela Jasiukiewicz

Karolina Konopka

Maja Koprowska

Wiktoria Bernad

Adrian Cichocki

Oliwia Katarzyńska

Marcel Nowak

Zuzanna Włoszczyk

Piotr Goździejewski

Karol Wesołowski

Maja Jezierska

Monika Brzeska

Anna Plichta

Roksana Kleszcz

Kacper Czarnecki

Adrian Daniluk

Piotr Łukasz Cyra

Zuzanna Jończyk

Karolina Kołodziejska

Majka Zwolińska

Anastazja Olejnik

Amelia Jaskulska

Michał Tomczak

Antoni Mackiewicz-Olszewski

Jakub Rymanowski

Krzysztof Martyka

Lucjan Kowalczyk

Tadeusz Chodorowski

 

Teraz trzymamy kciuki, żebyście dostali się do upragnionych szkół.