Program Stypendialny Horyzonty | Wyniki rekrutacji

Drodzy kandydaci i kandydatki!

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na wyniki rekrutacji. Wiemy też, że od jej wyniku zależeć może wybór Waszej przyszłej szkoły średniej. Dlatego nie zwlekamy i jak najszybciej publikujemy wyniki.

Poniżej znajdują się imiona i nazwiska osób, które mają gwarantowane miejsce w Programie Stypendialnym Horyzonty, pod warunkiem, że dostaną się w pierwszym naborze do szkoły średniej, którą wskazały w aplikacji do Horyzontów.

Lista jest alfabetyczna i obejmuje wszystkie 8 miast, w których prowadzimy rekrutację:

Gloria Baranowska

Martyna Wojtaluk

Tomasz Wojtasik

Maciej Wojtkiewicz

Jeśli nie znaleźliście swojego nazwiska na liście gwarantowanej, spójrzcie na listę rezerwową poniżej. To ważne, ponieważ w przypadku nie dostania się do wybranego liceum lub technikum przez kandydata z głównej listy lub jego rezygnacji ze stypendium, otwiera się miejsce dla kandydatów z listy rezerwowej.

Pamiętajcie, że to iż znaleźliście się w drugim etapie naszej rekrutacji, potwierdza Waszą wyjątkowość. Na tym etapie nie było słabych kandydatów/ek, wszyscy byliście wspaniali. Jednak Fundacja ma ograniczoną liczbę miejsc w Programie oraz musi kierować się zróżnicowanymi kryteriami przy wyborze stypendystów i stypendystek.

Poniżej znajdują się imiona i nazwiska osób, które trafiły na listę rezerwową:

Dmytro Bakhmetiev

Kinga Wyszomirska

Jakub Zięcina

Michał Żołdak

Umieszczenie na liście rezerwowej nadal daje Wam szansę na wejście do Programu. Gdybyście potrzebowali więcej informacji na temat swojego miejsca w ramach listy rezerwowej, skontaktujcie się z koordynatorem lub koordynatorką regionalną, którzy odwiedzili Was w domu.

Wszystkim Wam gorąco gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za rekrutację do Waszych wymarzonych szkół!