EFC

Aktualności

04.07.2023

Race’n’Raise wsparło finansowo Program Stypendialny Horyzonty

Zespół Logicor, wraz ze swoimi partnerami biznesowymi, zebrał 31 000 złotych na Program Stypendialny Horyzonty prowadzony przez Fundację EFC razem z Fundacją Rodziny Staraków. 

Logicor już po raz drugi zorganizował „Race’n’Raise” wyścig kolarski o łącznej długości 300 km. Miał on miejsce w sercu Borów Tucholskich w północnej Polsce.

Celem było pokonanie jak najwięcej kilometrów zaplanowanej trasy, a za każdy kilometr pokonany przez pojedynczego uczestnika firma Logicor zobowiązała się do przekazania pięciu złotych na Program Stypendialny Horyzonty. 

Jak powiedział Michał Ptaszyński, Country Manager w Logicor Polska: To doskonały przykład imprezy biznesowej łączącej sport i działalność charytatywną.

Zebrane środki pozwolą nam wesprzeć konkretnych młodych ludzi – pokryć koszty rocznego stypendium, które umożliwia naukę w wymarzonej szkole średniej w dużym mieście, ale też odkrywanie i rozwój zainteresowań.  

Zebrana kwota i pokonana liczba kilometrów przez zespół i partnerów Logicor jest imponująca. Jestem przekonana, że uczestników wyścigu dodatkowo motywował jego społeczny cel. powiedziała prezeska Fundacji EFC, Aleksandra Saczuk i dodała: – Dzięki takim inicjatywom jak wyścig Race'n'Raise zorganizowany przez Logicor organizacje społeczne we współpracy z biznesem mogą pomnażać dobro. 

Bardzo nas cieszy takie połączenie sportu i działalności społecznej. Biznesu z trzecim sektorem. Firmie Logicor gratulujemy inicjatywy – niech dalej dynamicznie się rozwija – i dziękujemy za zaufanie do naszych działań.