EFC

Aktualności

Andrzej Czernecki
30.11.2020

Wystartowała kolejna edycja Nagrody im. Andrzeja Czerneckiego

Nagroda im. Andrzeja Czerneckiego jest jednym z trzech wyróżnień przyznawanych przez Polską Radę Biznesu liderom polskiej przedsiębiorczości, innowatorom, wizjonerom i działaczom społecznym.

Nominacje w jubileuszowej, 10. edycji Nagrody PRB będą przyjmowane do 17 stycznia 2021 r. Zapraszamy do nominowania  swoich kandydatów. Tutaj dostępny jest formularz zgłoszeniowy.

Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA przyznawana jest za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym.

  • Pozostałe dwa wyróżnienia przyznawane przez PRB to:
    - Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii SUKCES– za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek,
  • - Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii WIZJA I INNOWACJE– za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej.

 

Zgłoszenia ocenia Kapituła Nagrody PRB, która składa się ze znanych osobowości świata biznesu, nauki, kultury i mediów. Członkowie Kapituły przyznają też własną NAGRODĘ SPECJALNĄ PRB im. Jana Wejcherta – za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego. Dotychczas wyróżnienie to otrzymało wielu wybitnych Polaków, m.in. ks. Adam Boniecki, Jurek Owsiak i prof. Adam Strzembosz, a także organizacje i instytucje, jak Żydowski Instytut Historyczny a także Fundacja EFC. Laureatów 10. edycji Nagrody PRB poznamy 24 maja 2021 r. Finał konkursu będzie transmitowany przez telewizję TVN.

Partnerem 10. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu jest Fundacja EFC.

Więcej informacji o Nagrodzie im. Andrzeja Czerneckiego znajduje się Tutaj.